Література рідного краю

Ця сторінка присвячена творчості поетів та письменників Харківщини
     
     Романовський В'ячеслав Євгенович - автор поетичних збірок, лауреат муніципальної премії ім. О. Олеся, член Національної спілки письменників України.


Іван Іванович Корж народився і живе у Харкові. Вірші пише з 1950-х років. Член творчої асоціації літераторів "Слобожанщина", Член Союза письменників Росії.
Опубліковані поетичні збірки:
"Ветра Руси" (2001),
"Куст калины" (2004),
"У родного причала" (2004),
"Осенние соловьи" (2006),
"Голубень светающих дорог" (2009),
"Искорки" (2012).

Крауш Борис Павлович

Народився 29 липня 1943 р. у місті Харкові. У Національний союз письменників України прийнятий у 1996 р. за збірку казок "Слобожанські казки", виданий центром Леся Курбаса у 1993 р. Прозаїк.

З 1993 р. було написано наступні твори:
"Последний белый" (фантастична повість)
"Черная земля" (фантастична повість)
"Слобожанские сказки"
"Сказки Слобожанщины"
"Огненно-лучистая" (казкова повість)
"Бабушкин клубочек" (збірка казок)
"Цвет папоротника" (казкова повість)
"Принцесса Гая" (збірка казок)
"Украинский веночек" (збірка легенд)

ЗАВТРА БУДЕ СОНЯЧНО...
Микола Побелян народився 22 червня 1948 року в селі Покошичі на Чернігівщині в родині колгоспників. Навчався в Ніжині та Криму. Був пастухом, кочегаром, «цілинником»... Перша літературна публікація датована 1962 роком.
Прийнятий до НСПУ в 2001 році за збірки поезій «Дай мені долоньку» (1997) та «Сніги на двох» (видавництво «Зерна», 1999, «Бібліотека альманаху українців Євро­пи»), а також публікації в колективних збірниках, антологіях України: «Вітрила-95», «Самоцвіти», «Золотий гомін», «Слобожанська муза», «Слобожанська яса»; журна­лах: «Березіль», «Малятко», «Слобожанщина», «Дивослово», «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах», «Зерна», «Ятрань»; газетах: «Літературна Україна», «Голос України», «Освіта України», «Слобідський край», «Нові горизонти», «Южная магистраль». Його вірші перекладались на іврит, російською, вірменською, французькою мовами.

За фахом і покликанням - учитель української мови і літератури. Стаж педаго­гічної роботи - 38 років. Учитель-методист. Працює в Харківській спеціалізованій школі № 108, де 30 років очолює роботу літературної студії «Грудка» ім. Станіслава Шумицького. У 1980 році створив перший в СРСР Музей хліба.

 Борис Чичибабін

Роберт Третьяков

Немає коментарів:

Дописати коментар